ďťż
Przegl‘daj w‘tek
aaaaDoradca żywieniowyaaaa Mam pytanie czy korzystacie z usług doradców żywieniowych?? Czy układają wam dawki dla krów? Ile to kosztuje? A może macie kontakt do kogoś takiego jestem z podlasia powiat wysokomazowiecki.Ja korzystam. Cen nie znam. Mam doradztwo za free ponieważ biorę pasze z de heus.

A jak to wygląda często on przyjeżdża do gospodarstwa?? Dużo zwiększyła się mleczność?? Zmniejszyły się problemy z somatyką??

Kiedy chcesz to przyjeżdża. Np pojawia się problem z mastitis to wpada zobaczyć i doradzić, czy też jak teraz zmiana kiszonki na zielonkę. Ja to oceniam bardzo dobrze a nie jestem dużym gospodarzem. Ciężko określić mleczność, zacząłem współpracę pod koniec zimy gdy dużo krów się cieliło. Poza tym nie mam oceny użytkowości. U mnie był kładziony nacisk na mastitis i zapłodnienia bo z tym miałem duże problemy i teraz jest w miarę ok. Aha widzę że jesteś z wysokiego. Ten kolo co do mnie przyjeżdża jest z Łomży ;)Polecam doradców z De Heus. Znają się na tym co robią. Ostatnio był u mnie człowiek z Agrocentrum. Nie widział kiszonek. Nie pytał ile daje. Powiedział żeby zastosować ich pasze i będzie super <_< szok. takie doradztwo to mam w firmie gdzie pasze kupuje ;[

Ja jestem doradco żywieniowym w firmie paszowej, jak jesteś zainteresowany zapraszam na PW


archeo